Księga gości

 

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi odczuciami na temat naszego hotelu dodaj wpis poniżej.

Alik: Dżeki

Pełen profesjonalizm !!!!! psa odebrałem zadbanego i czystego. Polecam ten Hotel!!!! :)

poniedziałek, 10, sierpień 2015

Irena: Reja

Bardzo profesjonalna opieka dla pieska. . Nasza Reja miała już doświadczenia z innym hotelem, ale niezbyt pozytywne. W hotelu Pchełka jest zupelnie inaczej. Polecamy wszystkim, na pewno jeszcze skorzystamy.

sobota, 29, listopad 2014

Agata: Luśka

Nasza Lusia jest importem ze schroniska. Trzyletnia beagielka po traumatycznych przejściach jest duzym wyzwaniem. Pani Ewelina okazała się być dla niej nie tylko cudownym opiekunem , ale równiez prawdziwym terapeutą . Polecam Pchełkę jako miejsce pełne ciepła i dużej dozy zdrowego rozsądku.

środa, 09, lipiec 2014

Ela, Grzesiek: Bolek

Nasz ukochany spędził w pchełce 2 tygodnie.Pani rzetelnie zajmowała się pieskiem, jest wrażliwa w stosunku do zwierzaka, skrupulatnie zbiera informacje co do zwyczajów i osobowości pupila.Cieszył nas kontakt smsowy, który na bieżąco pozwalał nam dowiedzieć się jak czuje się Boleś.Czyste otoczenie dopełnia dobrej opinii hotelu pchełka.Ciężko było rozstawać się z pieskiem, ale wrócił w dobrej kondycji, polecamy!

sobota, 21, czerwiec 2014

Anna i Jozef: PODZIEKOWANIE

W kwietniu b.r. mieliśmy poważny problem co zrobić z nasza pupilką MISIĄ ( Yorkshire terrier), w związku z naszym wyjazdem do sanatorium na okres 3-ch tygodni. W internecie znaleźliśmy adres Hotelu dla Zwierząt PCHEŁKA w Krakowie-Swoszowicach. Początkowo z obawą ale zdecydowaliśmy się powierzyć opiekę nad pieskiem pani Ewelinie - właścicielce hotelu. Dziś po powrocie możemy stwierdzić, że nasza pupilka miała nie tylko bardzo dobrą opiekę, ale czuła się jak u siebie w domu. Pani Ewelino - proszę przyjąć od nas podziękowania oraz gratulacje za profesjonalne prowadzenie Hotelu dla Zwierząt.

sobota, 26, kwiecień 2014

Wyślij wiadomość
Temat *
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook

Wybierz język

Kontakt

Hotel dla zwierząt
Kraków - Swoszowice
ul. Sawiczewskich 6A
Tel. (012) 6540135
Tel kom. 606 228 875

 

Ewelina Cieslak
Regon: 120953081

Statystyki

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Ciekawe linki